Inhoud
Vanaf 1 januari 2025 is het handhavingsmoratorium opgeheven. Met de opheffing van het handhavingsmoratorium zal de Belastingdienst weer actief gaan handhaven op schijnzelfstandigheid, waarbij de Belastingdienst de mogelijkheid heeft om naheffingen en boetes op te leggen. Dit brengt veel vragen en misverstanden met zich mee voor zzp'ers, opdrachtgevers, belastingadviseurs en HR-professionals. Daarom is het van belang om goed inzicht te krijgen in de huidige en toekomstige wet- en regelgeving en hoe risico’s op schijnzelfstandigheid binnen een organisatie kunnen worden herkend en kunnen worden ondervangen.
Tijdens deze twee uur durende webinar zullen de experts op dit onderwerp, Chantal Koch-Nillsssen en Ulas Akbayir van Icentive Advies, jou uitleg bieden over deze situatie.
Voor wie?
Deze cursus richt zich op alle partijen die betrokken zijn bij de inzet van zzp’ers, zoals opdrachtgevers en andere (tussen)partijen (zoals intermediairs) maar is ook van belang voor zzp’ers zelf.
Ervaring
Enige fiscale basiskennis is gewenst.
Let op: voor dit onderwerp is er tevens een fysieke Masterclass gepland. Wil je meer verdieping naast deze webinar of in plaats van? Klik hier voor meer informatie.