Masterclass Scale-up advisering

Inhoud

Overgewaaid vanuit Silicon Valley, zijn Scale-ups niet meer weg te denken uit het Nederlandse MKB. Waar hebben we het eigenlijk over? Jonge – in de regel technologische - bedrijven op zoek naar een schaalbaar businessmodel. Met andere woorden: bedrijven met groeipotentieel en dus advieskansen!

Tijdens dit event delen vier jonge specialisten hun kennis en ervaring in het adviseren van snelgroeiende ondernemingen. Naast de commerciële aspecten zal uitgebreid worden stilgestaan bij de relevante fiscaliteiten en bijbehorende advieskansen aan de hand van concrete praktijkvoorbeelden. 

Epicenter Amsterdam
Waar beter dan bij Epicenter Amsterdam? Een community waar ondernemers, snelgroeiende digitale ondernemingen en creatieve corporate intiatieven elkaar ontmoeten om samen te werken, leren en groeien.

Voor wie?
Behalve dat bij scale-ups de verschillende fiscale vraagstukken in kortere tijd voorbij komen, zien de vraagstukken vaak op dezelfde problematiek als voor ieder ander groeiend bedrijf. Dit maakt het event interessant voor alle adviseurs die in hun dagelijkse praktijk groeiende ondernemingen adviseren.

Onderwerpen

Programma

12:30 – 13:00 uur            Inloop en ontvangst met broodjes

13:00 – 13:30 uur            Opening & Introductie scale-up (30 min) – Bas Jorissen, Archipel Tax Advice & Scaleup

13:30 – 14:15 uur            Financieren (45 min) -  Boris von der Assen, de Roos Advocaten

14:15– 14:30 uur             Q&A met scale-up & dagvoorzitter (15min)

14:30 – 14:45 uur            Pauze koffie + thee

14:45 - 15:30 uur             Structureren & optimaliseren (45 min) – Rogier Huuskes, Baker McKenzie

15:30 – 15:45 uur            Q&A met scale-up & dagvoorzitter (15 min)

15:45 – 16:00 uur            Pauze koffie + thee

16:00 – 16:45 uur            Werknemersparticipatie – Touria El Ouardi, BDO

16:45– 17:00 uur             Q&A met scale-up & dagvoorzitter

17:00 – 17:30 uur            Wrap up & take away - Bas Jorissen, Archipel Tax Advice

17:30 – 18:30                  Borrel

Inschrijven

Ja, ik wil me inschrijven voor Masterclass Scale-up advisering te Epicenter Amsterdam-Zuid. De factuur à €395 ontvang ik kort voor de startdatum van de cursus.

Praktisch

Datum, tijd en locatie
Donderdag 14 mei 2020
12.30 uur - 17.30 uur
Epicenter Amsterdam-Zuid
Prijs

Prijs: €395

Betaling: U ontvangt kort voorafgaand aan de startdatum de factuur.

Accreditatie
  • pe rbRB: 4 PE-punten fiscaal
  • pe nbaNBA: 4 PE-uren
  • pe knbKNB: 4 PE-punten
  • Nederlandse Orde van Belastingadviseurs
    Eigen inbreng volgens PE-reglement.

    Nederlandse Orde van Advocaten
    Eigen inbreng volgens Verordening Vakbekwaamheid.

Docent(en)

Vragen

Heeft u vragen over deze opleiding? Ik beantwoord ze graag voor u. Ik denk ook graag mee over een maatwerkcursus of volledig programma voor uw kantoor.

J. Wijnen
J. Wijnen

 06-10898504
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Sdu Licent Academy | Maanweg 174 » 2516 AB Den Haag |  (070) 3780750 | opleidingen@licentacademy.nl

> Algemene voorwaarden